Administrator zasobów

Zakres obowiązków:

  • sprawdzanie stanu zieleni na terenach zarządzanych,
  • kontrola jakości i terminowości realizacji usługi utrzymania porządku i czystości,
  • przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń w sprawie usterek i awarii,
  • samodzielnie lub za pośrednictwem przełożonego podejmowanie działań w celu sprawnego usunięcia usterek i awarii przez firmy w ramach posiadanych przez Spółkę umów lub zleceń,
  • organizowanie wykonania robót w zakresie skutecznego usuwania usterek lub awarii,
  • uczestniczenie w protokolarnym odbiorze lokali,
  • przyjmowanie interesantów,
  • bieżący nadzór nad nieruchomościami

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • praktyczna znajomość zagadnień gospodarki nieruchomościami, UOWL,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • kreatywność,
  • umiejętność w zakresie obsługi klienta,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • niezbędne narzędzia do pracy

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).” Jeżeli chcą Państwo aby CV było wykorzystane zarówno w procesie obecnej, jak i przyszłych rekrutacji proszę o zamieszczenie tekstu poniższej klauzuli. “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej jak i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”  Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami

Back to top